KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9396213
nr 939 6213
Vinogradov, Kyrka, Ryssland, signerad, 64x46
Kondition: krackeleringar
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 2 februari 2015
kl 18:21:57
2/2 18:04:42
2/2 18:06:41